O mě

Jsem fotograf, co fotí dívky a živí se tím 13let. V posledních 5 letech je to mé hlavní povolání, kterým si slušně vydělám.

A mohu si dovolit říci pravdu ..., i když pouze na blogu. Většina dívek ( žen ) by to neuneslo a já bych si moc nevydělal.

LOGO

LOGO
logo

Sen mladé dívky

Kdyby někdo z vás, co si zobrazí tento blog, chtěl znát pravdu, jak probíhá focení s dívkami, jak ze strany fotografa a jeho úmysly, tak určitá naivita a ctižádost fotografovaných dívek, jsem schopen na 80% sdělit pravdu jen, aby vzrostla sledovanost a dialog na tomto blogu.


Jinak další témata např:

Co je to v podstatě modelka, jak se živí většina modelek co jezdí do zahraničí a nejsou moc vidět, jak „agentury“ zneužívají ctižádosti a snu mladých dívek, a to finančně a později v pornoprůmyslu, či jak sen mladé dívky ( někdy i 30leté ženy ) se stává skutečností, i když nic nevydělala a zatím jen platí desetitisíce a říká si modelka. Jak poznat agenturu, co Vám dá šanci či práci a na závěr jak musí vypadat dívka, která má možnost něco v modelingu vydělat ( nebavíme se o povaze která je někdy až 30% úspěchu ). Retuše a jejich výhody a nevýhody. Zde diskuze o modeligových agenturách na ČT1: Pravda o Modelingu a další info na Galerie Modelek

neděle 20. října 2013

Levně 20GB na Váš webhosting. Domácí SERVERY na zakázku http://grow.ukaz-se.eu,

http://grow.ukaz-se.eu , Levně 20GB na Váš webhosting. Domácí SERVERY na zakázku. Webhostingová či webhostingové prezentace stránek, webhosting, webhosting levně, levně, levne, webhostingové, server, servery, web, hosting, stránky, stránek http://www.public-revelation.com http://www.galerie-modelek.cz http://www.reality-inzerce.eu http://www.ukaz-se.eu http://eshop.ukaz-se.eu http://osobnosti.ukaz-se.eu http://grow.ukaz-se.eu http://ty.ukaz-se.eu http://www.publicrevelation.blogspot.cz http://www.facebook.com/ModelingovaAgenturaPublicRevelation http://www.facebook.com/modelingova http://sites.google.com/a/galerie-modelek.cz/models-agency http://model.galerie-modelek.cz http://modeling.ukaz-se.eu

Žádné komentáře: